| drivere a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce ore se fac la liceul Nicolae Iorga din Braila la Mate-Info.Si mai spuneti-mi si daca e greu pe profill Mate-Info

Răspuns Câştigător
| Teeestiwudnejwns a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic de liceul Nicolae Iorga din Braila. dar si eu sunt la mate-info si crede-ma e foarte greu... adica faci 5 ore de matematica ( ceea ce e agasant) si ai 2 ore de informatica (care apropo n-are nicio legatura cu calculatoarele) si se bazeaza pe algoritmi. Daca vrei ceva de viitor iti recomand mate-info. Daca nu reprofileaza-te pe filologie