| andreikai a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun 'Club de carte sau lectura' in Bucuresti? Va multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Exista cateva cercuri literare, unde se citesc poezii sau proza si se discuta pe marginea textelor. Despre cluburi de carte clasice, in care membrii sa citeasca o carte si sa o discute la urmatoarea intalnire nu am auzit. Dar ar fi interesant de organizat asa ceva...

10 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Nu stiu, nu sunt din Bucuresti.
cauta si tu pe google, trebuie sa gasesti ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista. Iata un link http://atreiacafea.ro/. Ai si detalii de contact acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am eu o idee, daca vrei am putea sa infiintam noi unul pentru ca si eu am mai cautat dar nu am gasit nimic. Am si eu cativa prieteni interesati, poate aduci si tu, impartim ceva fluturasi prin oras si cine stie, ne facem club de lectura. Astept raspuns de la tine pe stefanmilena@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati infiintat clubul? unde si cand va intalniti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza si pe mine... poate reusim impreuna ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infiintez un club de lectura cu intalniri saptamanale. Cei interesati sa ma contacteze la adresa mircea192000@yahoo.com

| Eugenia1984 a răspuns:

Ok. Am scris astazi un mesaj de "pace" tuturor celor care si au lasat aici emailul. Sa incercam sa adunam un grup. Pentru ceilalti care sunt interesati, o sa las si o adresa de yahoo mess: risenangell@yahoo.com. Va astept! Si intre timp propun sa va ganditi si la idei de locatii!

| Buty_Alexandra_1992 a răspuns:

@Grimalkin Lamureste-ma si pe mine pls....care a fost logica raspunsului tau? Pentru ca pe mine ma bate..."nu stiu, nu sunt din Bucuresti"... daca nu stii, de ce ai mai lasat comentariu?

Cat despre cluburile de carte, ai reusit sa gasesti @Psoholoaga? Merci

| ciuciuk a răspuns:

E tarziu stiu, dar este un club de carte online: The Club of Serial Readers - il gasesti pe www.serialreaders.com Cred ca mai sunt si altele offline, cred ca le poti gasi pe google.