| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun club/grup pentru pasionatii de electronica in Bucuresti (pentru adulti)? Sau stie cineva daca exista vreun loc in Bucuresti unde as putea fi meditator de electronica? Multumesc.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"as putea fi meditator de electronica?" - adică ești tare in domeniu (n-am văzut răspunsuri de-ale tale ce să susțină asta) - incepe cu un grup pe Facebook, fii mai intâi acolo "mediator". Ex Grupul R-Tv Electronisti