| adiciujr a întrebat:

știe cineva de unde pot cumpăra ziare din 1989 SIBIU?

4 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Eu am căutat pe okazii.ro când am avut nevoie.

| adiciujr explică (pentru BlackheartQueen):

Am căutat și eu pe ocazii, olx... dar nu am găsit mă gîndem poate știe cineva unde se vinde sau...

| BlackheartQueen a răspuns (pentru adiciujr):

Nu cred că se mai vând. Le au doar persoanele care le-au păstrat de atunci. thinking Poți încerca la bibliotecă. Poate găseti ceva.

| ElenaSt2011 a răspuns:

Desi anticariatele vand mai mult carti, poti incerca sa intrebi daca au si ziare vechi de vanzare.

In biblioteca judeteana din orasul tau, sigur gasesti colectii de ziare din ani mai vechi.