| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi o comunitate de scriitori (de poezii, in general)?
Caut ceva destul de oficial unde sa pot sa-mi postez creatiile si eventual sa gasesc si alti oameni pasionati.

Răspuns Câştigător
| FigTree a răspuns:

Buna..nici eu nu știu comunități dar sunt si eu o iubitoare de poezie. Dacă vrei putem vorbi despre cărți și filme, eu încă nu am curaj sa imi impartasesc poeziile insa sunt foarte deschisa in a citi ce ai scris, asta doar daca si tu iti dorestihappy

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la ceea mai apropiata librarie si intrebi acolo: unde sunt in zona voastra cluburi frecventate de poeti.

| Celcestietot a răspuns:

Incearca sa gasesti un club local sau un server conceput pe tema asta.

| LaviniuA a răspuns:

Vezi reddit. Daca nu... e bun si TPU. Pe aici sunt multi analfa... pardon intelectuali. laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru LaviniuA):

Pe Wattpad era la moda

| FigTree a răspuns:

Hello again! Nu pot sa raspund la mesajul pe care mi l ai trimis pentru ca sunt inscrisa de prea putin timp pe TPU, dar daca vrei sa vorbim despre poezie si carti si movies iti dau un cont de insta( nu cel principal ca poate vin toti dubiosii de pe TPU) : _fig. _tree_

| Anonimu7041 a răspuns (pentru FigTree):

Ți am dat. Sunt poetry by us

| Anonimu7041 a răspuns (pentru FigTree):

Ori nu te gândesc ori am dat la cine nu trebuie. Sunt poetry_by_us_
Poți da tu fllw?