| OnlyPandah a întrebat:

Unde se duc mustele iarna?

Răspuns Câştigător
| icsulescu a răspuns:

Mustele stau intr-o faza de letargie, criogenie iarna. Si cum apare calduram, la vreo 12 zile apar altele, larve, etc. asa ne invadeaza mustele pe caldura…

14 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

In Purgatoriul mustelor! De unde revin in fiecare primavara ca sa ne faca noua viata un iad!

| gigiro a răspuns:

Eu cred ca sunt in ceaslovul lui Ion Creanga! Ele au o viata scurta, si traiesc numai vara, adica la temperaturi ridicate.De aceea in Africa sunt mereu muste, chiar si tze-tze.Pacat ca se inmultesc asa de mult!

| mgtow a răspuns:

Intro zona calduroasa in alta tara mai bine zis unde e cald

| SMTHING a răspuns:

Isi fac somnu de frumusete rolling on the floor

| Диана a răspuns:

La concerte hard rock! smug

| Iasmiine a răspuns:

In casa

| Hombre a răspuns:

Intra la hibernare si tare bucuros mai sunt ca nu mai are cine sa ma bâzaie...la cap. Daca ghicesti de ce la cap iti dau nota maxima la intrebare.

| moniii_1083 a răspuns:

Intra intr-o stare de amortire si se abga sub pamant!winking
fundita?

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

In parlament. acolo este mult rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creapa sper, da-le naiba de jeguri. ofof cat mai sufera pliciu` cand vede musca laughing nu in cazu` meu laughing

| Vampiree a răspuns:

La garalaughing

| eusnualta_8950 a răspuns:

La mine acasa big grin is buna lor prietena smug

| sweetdeea a răspuns:

Cred ca mustele mor.

Presupun happy