| motanu89 a întrebat:

Voua va plac florile? daca da ce credeti despre acest articol http://pavelionut.wordpress.com/2011/01/04/ghiocelul-ves titorul-primaverii/

Răspuns Câştigător
| ZăTweetyGirl a răspuns:

Este acolo o repetare "culcusu-i inghetat"-"cuibului inghetat". Altfel, totul are o...afectiune pentru micutul ghiocel care, chiar daca e frig, micut si gingas se ridica de sub stratul gros de zapada. bravowinking si succes in continuarewinking

2 răspunsuri:
| motanu89 explică:

@dolce multumesc pentru precizare, am rectificat-o in loc de"cuibului inghetat"-"cuibului de gheata"

| ZăTweetyGirl a răspuns:

Okwinking n-ai pentru ce