| motanu89 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns sincer, va place acest articol? http://pavelionut.wordpress.com/2011/01/19/prometeu/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Acesta este blogul tau? Este foarte reusit, mie cel putin mi-a placut foarte mult, imi place articolul, blogul si stilul acestuia. Este reusit, si ti-o zic sincer, chiar...ai talent! Imi place, nu am nimic de comentat! happy

P. S: Ti-am dat un vot!

Bafta in continuare.

Pa, pa.

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Dragutzwinking. bv

| DdDiX a răspuns:

Foarte frumos...bravo; bravo...bravo
pentru tine acestea sunt niste ganduri nop?

si mie imi place foarte mult sa scriu cateva articole de acest gen (dar despre dragoste si despre oamenii ce ma inconjoara)

este minunat! bv bv bv:*

| Ea_3507 a răspuns:

Foarte frumos, felicitari! Chiar mi-a placut.

| denise89 a răspuns:

Daca chiar este blogul tau atunci este soooooper chiar foarte tare! arata excelent! de unde stii sa faci site uri? este foarte tare! bvv