| Diana_7550 a întrebat:

Vreau si eu modele de scrisori in limba enegleza despre o calatorie urgent! Dau funda link orice.

5 răspunsuri:
| Byucc a răspuns:

Pai nu stiu.sad
Si eu a trebuit sa fac una dar a trebuit sa o fac la un test si am scris despre o calatorie de-amea! Crede-ma iti trebuie doar putina inspiratie happyhappy

| Cosminaskumpika555 a răspuns:

Cam asa este. dar trebuire sa imi dai funda, daca este buna. My journey has now been two days. in it I was in Bucharest. Bucharest is a beautiful city. There I discovered many things new. I liked the trip to Bucharest.

| Diana_7550 explică:

Da nu am asa cevalaughing

| DonBulan0 a răspuns (pentru Diana_7550):

Mah daca vrei despre o calatorie uita aici:Hi! My names is Diana i am14 years old.In two days im going in bucharest. Bucharest is a very beautiful town.I want to visite the musem the zoo and the parca.I like bucharest! asta e compunerea scurta si la obiect da-mi funda xD

| Diana_7550 explică:

Scuze da nu vreau genul asta la scoala imi cere de 80-90 cuvinte...angry
oricum mrs xD