| Andrewe a întrebat:

A mai cumparat cineva jante de pe pieseauto? Sau e mai convenabil de pe olx? In caz ca nu e niciuna buna atunci vinde cineva jante (aliaj)r15 pentru o skoda fabia 2010? ????

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Pe olx poti avea noroc sa gasesti unele bune, insa sa le vezi!
Eu am luat pentru un c5 de 17", la pret foarte, foarte bun. Credeam ca mintelaughing
insa nu era foarte departe de mine si am mers sa le vad. Omul voia sa scape de ele, nu mai avea masina si am avut noroc. Poti incerca si pe la dezmembrari, si aia au o gramada si preturi bune!