| ank1976 a întrebat:

Am absolvit scoala de soferi pe 31 aug.2008, am sustinut examenul auto de 3 ori fara succes si din probleme de sanatate nu am mai putut continua, acum as dori sa reiau scoala, ce pasi ar trebui sa urmez si daca sumele vor fi aceleasi ca prima data.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dosarul expira dupa un an de zile, asa ca trebuie sa-l reinoiesti, sumele sunt mai mari, Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci scoala din nou de la inceput

| Paris a răspuns:

Hey, daca faci totul legal, sumele vor fi aceleasi nici mai mari nici mai mici, poti recupera doar o suma pe care ai dat-o pentru permis. Vorbeste insa cu instructorul tau, explica-i ceea ce s-a intamplat si poate iti ia mai putini bani. practic tu nu mai ai nevoie de 12 sedinte, si nu vad de ce ar trebui sa le platesti. Mergi la un instructor pe care il cunosti happy