| Irinutzu a întrebat:

Am dat astazi examenul teoretic(sala) la categria a si am raspuns corect la toate cele 20 de intrebari dupa care a aparut pe ecran cu verde admis apoi imi aparea un buton cu programare traseu si dupa ce am apasat pe acel "buton" pe ecran a aparut un x rosu si desesupt scria ceva legat de o eroare, am chemat pe cel care se plimba prin sala de examinare s-a uitat pe ecran si mi-a cerut dosarul pe care mi-a scris respins apoi am mers la politistul de la intrare si acesta a taiat si a scris admis
Pot avea probleme la examenul practic in situatia asta? Acel calculator m-a inregistrat in baza de date ca fiind admis?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde am putea sti noi, ceea ce numai Politia stie?
Mergi in intreaba la Politie, ca noi nu aem cum sa-tie xplicam ceea ce numai ei pot vedea in calculatorul Politiei.

| norisorulpufos a răspuns:

De ce nu te-ai dus cu dosarul la ghișeu sa te programezi la traseu?

| sh859JD a răspuns:

Nu, din cate stiu eu nu. Deoarece la examenul practic te duci cu dosarul si examinatorul iti va cere dosarul, si va vedea ca ai scris la sala admis. Nu are ce sa iti faca. Daca intampini probleme, te poti sfatui cu instructorul tau sa sa te duci la secretariatul scolii tale de soferi si sa vorbesti acolo cu secretara si sa ia legatura.