| nick4u a întrebat:

Am dat sala pe 12 luna asta! Am picat! Intrebarea este daca se ia in calcul 16 zile lucratoare!? ...sau cu tot cu sambete si duminici!?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de zile calendaristice nu lucratoare, asa ca se socotesc toate zilele libere, inclusiv sambata si duminica. Numai bine!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se includ sambetele si duminicile, doar pe banerul de la sectia de examinare pune de la ultimul examen nepromovat sau respins trebuie sa astepti 15 zile, asta insemnand ca se includ toate din saptamana.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Lucratoare sunt fara

| Assu53 a răspuns:

Cu tot cu sambete si duminiciwinking 100%

| WPP a răspuns:

Lucratoare = fara sambete si duminici!