| Cristi12ueue a întrebat:

Am luat orașul acum o săptămână și permisul încă nu mi-a ajuns. Știe cineva dacă se mai poate ridica dovadă înlocuitoare și ce ar trebui să fac dacă permisul nu mai ajunge? Urgent!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu faci nimic. Aștepți permisul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dovada nu se da

| adryang78 a răspuns:

O să ajungă, nu-ți face griji. Verifică la oficiul poștal, plicul se înmânează personal și poate nu te-au găsit acasă. Se mai întâmplă.

| Dragobeta a răspuns:

Acum nu poti primi nici o dovada. Ai rabdare, ca vine. Daca nu luai examenul nu ai fi condus, nu-i asa? Acum nu mai conteaza cateva zile.