| Malvina24 a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta si as avea nevoie de raspunsuri cat mai rapide! Stie cineva de unde pot face rost de un pachest legislativ(asa ca in video-ul de mai jos:

http://www.youtube.com/watch?v=aD8IX1FgrC0

Răspuns Câştigător
| micutz2k a răspuns:

Http://www.bizarresoft.ro/ - Incearca aici!
Programul nu cred ca este gratuit. Oricum sper ca ti-am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| Malvina24 explică:

Costa 10 milioane acel dvd!

| Malvina24 explică:

@anonim nu am relatii la nici o scoala mi poti face tu rost de unul? chiar nu pot sa-l gasesc gratuit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest pachet nu se poate downloada. trebuie cumparat. da-mi add la the_loveis_dead@yahoo.com si poate te ajut sa afli mai multe desprea acest program

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai relati la la vreo scoala de soferi il poti lua gratis