| Voucher a întrebat:

Am o intrebare: Se poate pune un subwoofer de la sistemul din casa intr-o masina? adica...se pot face amplificari...alea, alea? daca da, cum? multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Nu sh daca e posibil. dupa parerea mea nu cred. Dar totusi este posibil cu un transofrmator de 12v in 220v legat de cineva care stie nu cred ca ar if vreo prbwinking

3 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Se poate dar te complici mult.Ai nevoie de un invertor auto de minim 250W.

| dink08 a răspuns:

Wooferu nu merge la 2. 20, are un transformator in el, deci cred ca cu ceva modificari ai putea face chestia asta. Dar iti recomand in woofer auto si nu te mai complici atata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred. iti trebuie tot sistemul.
daca chiar vrei sa faci ceva sa se auda mai tare te duci si iti ei cele mai tari boxe si gata.
si daca pui tot sistemul iti trebuie un transformator din 12v in 220v.