| TeCunosc a întrebat:

Am o Renault Laguna II 1.9 dCi 120cp hatchback an 2006 caroserie break as vrea sa stiu la ce viteza poate ajunge la un drum destul de lung. Stiu ca viteza maxima variaza intre 215-230 km/h. Vreau sa stiu parerile voastre la viteza maxima. Dau funda si vot la cea mai buna parere.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

In jur de 205 ia ne modificata te poti uita in cartea masinii unde scrie viteza de varf si la cea din 2006 este de 207 km/ca

5 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

215 km/h cu Laguna? Poate la vale...

| heddy10 a răspuns:

190-210 km/h(drum fara denivelari)

| danyak47 a răspuns:

PAREREA MEA: daca vrei sa mergi cu viteza maxima te sftuiesc sa o faci in afara Romaniei... in Romania toate stazile. drumurile natzionale si europene sunt POLIGON DE TRAS CU TUNUL

| motanu_2252 a răspuns:

Man arunc-o din avion si vezi cu ce viteza coboara