| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Am permis categoria B, am fost si mi l-am schimbat acum am un nou permis cu categoria B, C si mi-am sos si cardul tahograf, dupa ce iau si categoriia E o sa trebuiasca sa schimb iar permisul intrebarea este o sa trebuiasca sa schimb si cardul tahograf si atestatul de marfa sau o sa schimb doar atestatul de marfa?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa schimbi din nou permisul si cardul tahograf ca sa ai aceeasi serie care vine pe atestat, e un numar unic care trebuie sa coincida cu toate. Eu am patit la fel dar cu cardul tahograf, am facut reclamatie la opc si mi l-au schimbat gratuit, daca pleci pe tir sa stii ca e bataie de joc eu am facut toata europa si nu mai e ce a fost pe vremuri bani frumosi conditii nimic. Doar sa pleci direct la patron strain prin tarile nordice unde te plateste pe masura si iti da bani pentru parcari, diurna. M-am retras pe autobuz in Romania si castig bani frumusei pot sa ma bag la programul prima casa ma doare in pana o duc mai bine in tara