| djhateme a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am o masina adusa din Germania, si vreau sa ii pun numere rosii, am cam toate actele (chitantele de la cec, primarie, etc) dar nu stiu sigur daca imi trebuie cumva legalizat ceva acte?

Răspuns Câştigător
| danielsima94 a răspuns:

Ai nevoie doar de contract de v-c dintre tine si fostul proprietar din Germania, brif si buletin.(mentionez ca niciuna din acestea nu trebuie traduse/legalizate)
Succes

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este foarte mult de scris asa ca iti dau direct link. Ai aici tot ce iti trebuie: http://www.calauzitorul.com/......umere.html

Mult succes!

| andreisandu28 a răspuns:

Da