| Masafgdrcxdtvctv a întrebat:

Am un Audi A6 quatro motor 2.5 Tdi (familiar an 2002) as vrea sa întreba la câte grade se porneste ventilația și cât costa impozitul la primărie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

~ 930ron e impozitul

| relian a răspuns:

laughing la cate grade pornesti ventilatia? Pai tu ne intrebi pe noi, ce stim noi cum te simti tu confortabil laughing Tu poate te simti bine la 50 de grade, altul se simte naspa si la 20, vrea 15 laughing deci pornesti cand vrei tu, setezi ce temp doresti tu.De impozit nu stiu.