| Cristea_Marius_1985 a întrebat:

Am un casetofon de masina de la audiola cu ecran lcd care iese din el cand il deschid si nu stiu cum sa vad filme sau videoclipuri la el stie careva in ce format trebuie sa fac videoclipurile ca sa pot sa vad si eu am incercat astea care le scrie pe cutie mpe4 dar nu merge

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca 3GP.

| Cristea_Marius_1985 explică:

Nu vrea sa functioneye nu stiu ce are cand ies imi arata imaginea video in rest la majoritatea formatelor convertitese aude dar nu se vede