| Dramaque a întrebat:

Am un GPS Wayteq 950BT cu cod AZB7A5DG17 si nu stiu de unde sa iau codul pentru conectare harta.ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai daca nu ai acel cod trebuie sa cumperi un card cu softul altfel nu prea ai ce sa faci fara sa ai probleme. Exista pe net daca o sa cauti pe softpedia pe forum sunt multe softuri postate dar o sa ai probleme, ba se inchide in timpul mersului, ba iese din harti, ba se blocheaza, etc.