| maduts a întrebat:

Am un logan 1.4 2010 full option, doar aerul conditionat ii lipseste.cat ma costa toate modificarile?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Full option, fara aer conditionat laughing. Cat de mult au balacarit samsarii acest termen...

Later edit: am intalnit si fenomenul invers. Discutam cu cineva despre pretul de pornire al Loganului si a intervenit un al treilea in discutie, sustinand sus si tare ca pretul de pornire este peste 8000 de euro. Ne explica foarte convingator ca tocmai si-a luat fiul sau un Logan si ca pretul din reclame este o mare minciuna. In scurt timp am dezlegat enigma, masina nu avea mai nici macar casetofon. Dar intreband am aflat ca avea totusi airbaguri, "dar numai in fata", ABS, aer conditionat, geamuri electrice... Doar ca fiul sau ii povestise ca a renuntat la casetofon, cumparandu-si un mp3 after-market.

| laurentiu a răspuns:

Da, se poate, costa in jur de 1000 de euro iar montarea se face in service-ul Dacia.

| valsulnorilor a răspuns:

Un logan nu poate fi full option si sa-i lipseasca aerul conditionat.Pentru a fi montata o instalatie de AC trebuie sa platesti in jur de 450 Euro, poate chiar mai mult.Intra pe Dacia.ro si la rubrica contact pune intrebarea si vei primi un raspuns 100% corect! O zi buna si o vara cu soare!

| adryano_7970 a răspuns:

Da poti sa iti pui in jur de 700 de euro te-ar costa

| kelu71 a răspuns:

700 euro numai aerul cu tot cu manopera la dacia...