Întrebare recomandată | Paul260 a întrebat:

Am un Opel Astra G din 2000 si ieri am observat ca sunt ude presurile m-am uitat in borcanasul de la radiator si apa e la nivel, nu o scazut. Sa fie de la caloriferul de la clima ce e in masina? ca atunci cand am pus mana lichidul era cam uleios. Ce poate sa fie?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate nu închid bine chederele de la uşi şi cu vremea asta.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Usuca-le. vremea e de vina.

| greatLOL a răspuns:

Daca nu esti specializat, nu pune intrebari pe TPU, ca o sa ti se raspunda cred ca gresitwinking Eu cred ca vremea e de vina. Ia gandeste-te mai bine ca afara e zapada si tu intrii in masina cu bocancii uzi, topindu-se zapadawinking Nu o lua ca pe o problema majora.Du-te in cel mai rau caz la un Service, ai grija sa fie specializat in domeniu happy

| AndreiBitea a răspuns:

Eu nu stiu ce poate fi ar fi bine sa o tii afara sa se raceasca si cand se face gheata o dai joswinking