| Animalul2013 a întrebat:

Am un piaggio nrg ce mergea perfect, pana intr-o zi cand am dat o tura cu el si l-am pus in fata casei si l-am mai lasat sa mearga si s-a oprit apoi l-am mai pornit odata si a mers 1 minut si s-a oprit din nou apoi a mai facut asa de 2 ori si nu a mai pornit de fel a doua zi am mai reusit sa il pornesc odata si am vrut sa il accelerez dar s-a oprit si nu a mai pornit de atunci. Ce sa ii fac?

1 răspuns:
| Eduard_Ion_1991 a răspuns:

Verifica bujia
Carboratoru l-ai inecat sigur incercad sa il mai pornesti in zadar...