| Cosmin125100 a întrebat:

Am un vw, an 1997 turbo-diesel. Am schimbat filtrul de motorina, am curatat rezervorul, dar nu se alimenteaza. Porneste la prima cheie doar cu socul. In mers se mai opreste motorul. Care e problema... stie cineva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pompa de motorina e de vina.

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Ai pus garnitura veche posibil sa traga aer cind merge la relanti sau este oprit sau posibil vreun furtun din celecare fac legatura la rezervor sa prinda aer la benzina e mai usor dar la cele pe injectie conteaza asta

| Cosmin125100 explică:

Mentionez ca e vw transporter