| littlesunshine a întrebat:

Are cineva idee ce distanta e intre cartierul Pantelimon si Aeroportul baneasa?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde pe ce traseu te duci daca iesi pe centura si te intorci inapoi spre Baneasa dupa aia faci vreo 21 de km dar este mult mai liber drumul, daca te duci prin Bucuresti si iesi pe langa Arcul de Triumf, te duci pe Nordului spre Baneasa sunt vreo 13 km faceam aproape zilnic drumul dar nu chair din Pantelimon de langa si erau 11 si pana in Pantelimon mai erau vreo 2 deci in total 13!

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

10-11 km

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In jur de 15 kilometri, poate ceva mai putin

| mariusxd a răspuns:

Maxim 15 kilometri.