| MariuS88c a întrebat:

Are cineva idee dacă ceasurile de pe golf 6 potrivesc pe un golf 5 2005(varianta cu volanul in 4 spițe dacă are importanță)? Vreau sa le schimb strict pentru aspect(un moft de al meu), am vrut inițial sa pun niște ceasuri de tiguan 2015 dar necesita din ce am inteles sa fie schimbată pompa de abs pentru a fi compatibile.
La ceasul de bord ma refer.
Dau funda

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Citeste aici.
https://forums.ross-tech.com/showthread.php? 1276-Golf-Mk6-cluster-to-Golf-Mk5!