| costy20 a întrebat:

As putea sa fac motorul unui atv din o viteza si masalier in 3 viteze + masalier? si daca da. cum? ce trebuie sa schimb inauntru.
funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa schimbi toata cutia de viteze, probabil si motorul sa fie compatibil cu noua cutie

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Trebuie modificata aprinderea in asa fel ca sa poti porni invers adica in stinga asta inseamna trebuie sa gasesti electromotor care si el lucreaza invers si mai trebuie sa faci un incersor la transmisie cred ca pina la urma trebuie sa ei alt motor complet