| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi scumpar un pocket bike. Cat consuma si cat timp rezista?

2 răspunsuri:
| kenzo007 a răspuns:

Salut...
Frate sunt foarte mondiale pocketurile dar este si riscant sa te dai pe el daca te incini prea mult poti sa cazi, de consumat consuma foarte putin 1, 2 litri la suta depinde cat de tare il turezihappy de tinut te tine setu motor cam in juru la 1 an daca il fortezi iar dupa aceia il duci la aleezat la un strungarhappy
ps

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici gasesti tot despre el
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:d1-jH5oDaXcJ:...lnk&gl=ro,