| Regetar_Sebastian_1990 a întrebat:

Astazi am picat a doua oara sala pentru categoira Tr.
Am facut super multe chestionare pe scoala rutiera mai bine de 95% sunt cu 25 sau 26 de puncte.
Un sfat pentru urmatoare prezentare la sala?
Am picat cu 20 si am invatat 1 sapt non stop, am facut si mediu de invatare 100% si toate chestionarele predefinite si am facut si 10 in surplus. Un sfat.

1 răspuns:
| AndreiG007 a răspuns:

Exerseaza, exerseaza, exerseaza! Asta este sfatul meu. Eu am dat sala acum o lunga si am luat cu 26 de puncte. Dar am dat pentru B. Chiar acum cateva minute am dat pentru categoria Tr sa vad cum e o simulare si am observat ca sunt efectiv aceleasi intrebari. Am facut un test cu 25/1. Parerea mea este sa iti notezi intrebarile la care nu stii, mai ales intrebarile cu raspuns multiplu si sa le inveti. Adica sa le repeti de mai multe ori. Azi, maine, poimaine. In fiecare zi sa repeti ceea ce nu ai invatat bine. Asta e secretul succesului la examen happy

Si incearca sa faci teste de pe drpciv.ro