| sorin a întrebat:

Ati auzit? Michael Schumacher revine anul viitor in F1 la volanul monopostului Mercedes

8 răspunsuri:
| sorin explică:

Mai conteaza, bani sa iasahappy

| jocnecurat a răspuns:

1. mie unu nu imi vine sa cred asta... dar marog 2. M. Sshumacher nu are contract pe viata cu Ferrari.

| florinel_8849 a răspuns:

Da probabil o fi si el la criza

| JeSa a răspuns:

Daca el e bun, nu vad problema. cu mercedesultongue va face fata laughing

| dragalasica a răspuns:

Normal se da mereu la tv. dar am mai auzit ca peste 3 ani se va retrage, daca o va face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... e un pervers.
A lasat Ferrari pentru Mercedes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pervers... dar atat timp cat Ferrari nu a facut nicio oferta, de ce sa aleaga Ferrari? Schumacher nu este nici pilotul, nici omul, care sa se propuna intr-o echipa sau sa cerseasca un loc.
De unde a primit oferta acolo s-a dus.
Iar cine iubeste echipa Ferrari, trebuie sa-l respecte, si niciodata sa nu-l jigneasca... Sa nu uitam ce a facut pentru echipa, si este cel mai bun de la Ferrari din toate timpurile.
Forza Schumacher!
Astept duelul Alonso-Schumacher-Hamilton; chiar daca tin cu Ferrari, ma bucur enorm daca castiga Schumy.

| florinreiki a răspuns:

Mda, revine pentru 7 milioane de euro pe an.Eu sunt din STUTTGART si aud mai multe variante.Cica mercedes a anuntat ca va intra in faliment peste ca-ti va ani. Vrajeala sa alarmeze statul sa i dea bani pentru a mai sta in picioare. Apropo, merceds detine si MERCEDES BANK, asa ca nu i vad eu falimentul. lolll