| theROOcKsTArr a întrebat:

Bmw x6 sau audi q7, de ce?
Dar nu raspunsuri de genu: pentru ca imi place, pentru ca este masina mea favorita etc

Răspuns Câştigător
| Vlad9371 a răspuns:

Poi cum dracu ma sa ridice dealu ala sau sa mearga pe gheata cand mosneagu ala retardat ia pus cauciucuri pentru drift?

5 răspunsuri:
| ghibaflo a răspuns:

Ai sa vezi daca te uiti la top gear ca x6 este cea mai mare porcarie pe care bmw a scos`o vreodata, http://www.youtube.com/watch?v=f8-NNEK1kGo nu cred ca x6 ar fi alegerea potrivita, ca design este intr-adevar mai frumos insa restul lasa de dorit http://www.youtube.com/watch?v=5UwOBKSHl-c

| ghibaflo a răspuns:

Nu are nici macar diferential blocabil, plus ca este incredibil de inconfortabila la drumurile lor... ce sa mai zic in Romania, gps`ul de asemenea este degeaba, nu ai vizibilitate in spate si multe altele

| zetmada86 a răspuns:

Sitemul xdrive e superior sistemului quattro, iti recomand x5

| Vlad9371 a răspuns:

Bmw x6 = Pentru prima oara in istoria BMW, toate modelele europene sunt echipate cu turbo oferind lui X6 o putere sporita. Motorizarea de top este noul propulsor bi-turbo V8 ce produce 408 cai putere la 5500 rpm. Motorul de 4395 cc face din BMW X6 xDrive50i cel mai puternic model din seria X pe care BMW l-a produs vreodata. Cuplul 540 Nm, disponibil pe o plaja de turatii neobisnuit de larga, 1800-4500 rpm face ca noul BMW X6 sa ajunga de la 0-100 km/h in 5. 4 secunde. Viteza maxima a fost limitata electronic la 250 km/h.

Audi q7 = - Motorizari
- 4. 2 V8 FSI ce dezvolta 257 kW (350 CP), 440 Nm la 3, 500 rpm
- 3. 6 V6 FSI ce dezvolta 206 kW (280 CP), 360 Nm de la 2, 500 la 5, 000 rpm (incepand cu a doua jumatate a anului 2006)
- 3. 0 V6 TDI ce dezvolta 171 kW (233 CP), 500 Nm la 1, 750 rpm

Eu as alege bmw x6 ca e mai puternic si arata si mai misto. Nu trebuie sa mai specific ca am zis mai sus diferentele dintre ele si o sa v-ati seama singuri. Bafta

| Vlad9371 a răspuns:

Nu stiu de unde tiau venit tie ideile astea asa aiuresti. Intai urcate intrunu de ala si dupa mai vorbim dar oricum eu prefer alt jeep mai bun si mai misto : nissan navara sau mitsubishi l200 asteas preferatele mele de astea chiar ca nu mai ai cum sa zici ca nu-s bune ca sau facut tot felul de teste si la toate a primit nota maxima.