| nikoleta93 a întrebat:

Buna,am si eu un golf 4 si cand pun contactul la masina imi apare in bord "servici" si imi arata 2400 km si acum a scazut la 1900, cine imi spune si mie ce inseamna? big grin

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cand ajunge la 0, trebuie sa duci masina pentru service[verificari, schimb ulei...filtre.in functie de ce recomanda cartea masinii la numarul de kilometrii pe care ii are parcursi.]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat mai ai pana la urmatoarea reivzie tehnica.

| CristianCRS a răspuns:

Inseamna ca dupa 1900km trebuie sa ii faci revizia tehnica, numarul acela de kilometrii se reseteaza la valoarea initiala dupa ce faci inspectia tehnica si masina e bagata la tester.