| BBeatrice18 a întrebat:

Bună, azi am parcat lateral și am impresia ca am atins mașina din față deși eu nu am simțit nimic si pe moment nu am crezut, după ce șoferul de la mașină a dat de mine spune ca i-am atins mașina (in poze nu pare ca e atinsa de mine, pare ca e zgârietura cu cheia sau a crăpat vopseaua) eu dacă îl atingeam îl atingeam cu numărul, mașina mea nu are absolut nimic, el mi-a zis ca sa ii dau 500ron ca sa o vopsească (deși eu cred ca el stia de zgârietura aia înainte sa se intample și m-a găsit pe mine) pe lângă faptul ca mă amenința cu poliția. Nu știu ce sa fac!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii sa meargă la poliție că nu ii dai niciun ban. Dacă la tine nu sunt urme pe mașină politia nu prea are ce face.