| EllaMihaela a întrebat:

Buna. Daca am avut masina pe Bucuresti si o schimb pe Calarasi (am schimbat buletinul) trebuie sa ma duc iar la asigurator sa ami treaca adresa respectiva sau dupa ce o schimb pe Cl. Oare mai platesc iar asigurarea?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu platesti nimic, faci o solicitare online la compania de asigurari sa iti modifice adresa de domiciliu in poliță. Chiar si fara modificare, nu se întâmplă nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îi ceri asiguratorului sa modifice datele masini pe polița. Nu trebuie sa mai plătești nimic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem salvati.
Ti-ai facut cont sa imi corectezi un i.
Lumea e mai buna acum.