| DeepLooking a întrebat:

Nu stiti, s-a aprobat legea care permite luarea permisului de conducere la 17 ani?

5 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu cred ca se va aproba deoarece multi din adolescenti sunt varza la condus si cresc pericolul de accidente.Asta a spus un politist la televizor si cam are dreptate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca se discuta.

| jack993 a răspuns:

Nu. si cred ca nu se va aproba niciodata. Cel putin asa e normal..cand vezi ce faci anul la 17 ani numai permisul le mai lipseste

| CreierSupersonic a răspuns:

Nu inca

| gabitu12 a răspuns:

Mie imi e frica sa nu se aplice o lege pentru 19-20 de ani....ca la ce adolescenti sunt in Romania...