| angerdragut a întrebat:

Buna prieteni! cine a facut scoala auto la soferul vip in Iasi? e buna scoala ce promovabilitate are? si ce instructor imi recomandati.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine iti intrebi prietenii si faci o statistica in care vezi cine a dat cu o scoala si cei care au trecut cu una in numar mare te bagi acolo.

| Ahijo_Peace_1988 a răspuns:

Bună, draga mea,
Numele meu este pacea, eu sunt o fată tânără singură, eu sunt interesat în profilul dvs. așa că am dori să ne devină prieteni și sper că nu te superi? Aș dori să-mi trimiteți un e-mail cu adresa mea de e-mail (peacewilson24@hotmail.com), astfel încât i se poate spune mai multe despre mine și vă va trimite fotografiile mele minunate pentru noi să știm câte ceva despre celălalt și promit să fie un prieten foarte bun cu tine. (peacewilson24@hotmail.com)

Multumesc ca am așteptați pentru răspunsul dumneavoastră cît mai repede.
Dor de pace.

*******************************************************************

Hello My Dear,
My name is peace, i am a single young girl, i am interested on your profile. so i would like us to become friends and i hope you do not mind? I would like you to send me an email with my email address (peacewilson24@hotmail.com)so that i can tell you more about myself and send you my lovely pictures for us to know a little bit about each other and i promise to be a very good friend to you. (peacewilson24@hotmail.com)

Thanks as i wait for your reply soonest.
Miss peace.