| Jack99 a întrebat:

Buna prieteni, vreau sa va intreb ce parere aveti de Fiat Stilo din 2001, cu motor de 1.6, 103 cai putere, pe benzina. Ma intereseaza in special opiniile referitoare la consum si piese de schimb.

1 răspuns:
| vw9378 a răspuns:

Bune masini. Sunt cam sensibile la gropi, piesele sunt destul de ieftine, iar motorul daca are distributia si transmisia schimbate, e rock solid. Interiorul iti dai seama, nu e premium, dar este ergonomic si isi face treaba. Daca folosesti masina in Bucuresti, sa te astepti la un consum de 10-11 urban.