| Gabitzu_Gabi_1992 a întrebat:

Bună seara! Mi-am cumpărat un Vw Passat 2002 și am o problemă la casetofon. Când îl aprind îmi apare SAFE și nu pot sa bag codul. Cum pot rezolva problema?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cum rezolvi? Simplu bagi codu daca il ai, daca nul ai stai si te uiti la el, nu ai cei face tu, sau oricare mai stiu eu priceput.Sa afli codu mergi la un dealer VW si ala til afla si ti-l da dar te costa.Cauta pe Youtube hoow to enter a radio code on 2002 vw passat asa cauti siti arata video, asta in cazu in care ai codu. Daca ai introdus codu de stiu si eu cateva ori gresit probabil s-a blocat si ce trebuie sa faci, este sa lasi cheia in contact vreo 2 ore, apoi scoti, pui iar cheia si dai drmu la radio sia trebuit sa te lase.Cam asa stau lucrurile cu magariile astea de radio si codurile lor. Dupa 2005 nau mai pus coduri, sau asa am vazut la multe masini.

| Gabitzu_Gabi_1992 explică:

Imi apare Safe 2