| snelu a întrebat:

Buna seara oameni faini...care stiti asiguratori rca din strainatate care fac asigurari auto in Romania?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In Romania, actual exista posibilitatea sa iti faci RCA si pe 30 de zile, atatea siteuri care ofera simulari de RCA introducand cateva date ale masinii etc, exista brokeri care iti pot da preturi la mai toate societatile de asigurari
ce masini aveti fratilor, cumva lamborghini URUS? de sunt mari asigurarile? sunt mari nu contest asta, dar cand ai masina ai si costuri, mai ales cand esti tanar ca si mine si cilindreea depaseste 2000 cm3winking

Dar vacantele prin afara sau la Mamaia nu sunt scumpe?
Nu de alta dar am vecini care nu-si permit sa plateasca lunar intretinerea, insa sunt de 2 ori pe an in concedii scumpewinking

succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca ar fi ilegal si invalida asigurarea.

| Korkodeln a răspuns:

Axeria Iard ar fi una, toti trebuie sa aiba filiala in ro.