| Oanabbq a întrebat:

Bună, spuneți vă rog care site e mai ok pentru chestionare, 1, școală rutiera, 2, e. drpciv și 3 chestionare auto?
Eu fac de pe chestionare auto și m-am învățat foarte bine acolo, dar ma gândesc sa nu fie ok și când sa dau sala nu știu nimic ca nu e bun siteul... Celelalte nu mi se par ok.
Mulțumesc!(am sala peste o lună)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E. drpciv e ala bun

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Deci scoala rutiera mi se pare cea mai buna, eu pe aia faceam si am luat sala din prima.Te sfatuiesc, sa nu stai sa memorezi teoria, Du-te frumos la mediu de invatare si da-i talpa cate poti, asa faceam eu.La mediu de invatare sunt toate intrebarile adica peste 1000, eu imi puneam un playlist calumea de muzica si ma puneam si faceam la ele pana mi se lua, faceam 300-400 puneam pauza, peste 2-3 ore imi venea iar chefu il luam de la capat si de data asta incercam sa fac mai multe sa ajung la 500 facute si tot asa, si faceam asa in fiecare zi pana memoram cu totul intrebarea, ajunsesme sa fac din alea peste 1000 cate sunt acolo sa am gresit maxim 20 din toate, apoi am inceput sa fac si chestionarele alea care imi pica la intamplare si le faceam la perfectie, la sala cand am dat citeam intrebarea si deja imi venea in cap raspunsu fara sa mai citesc macar variantelehee hee ca le memorasem si mi-a fost foarte usor, asa te sfatuiesc si pe tine.