| tomigirl a întrebat:

Stiti cumva un site sau mai multe cu stickere auto misto?

Merci mult
Andreea

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Lipicios.ro. le poti trimite o poza cu ce model doresti tu. Eu am trimis un model cu un fluturas pe care nu il aveau pe site si mi l-au facut.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visual-tuning.ro este un magazin on-line de unde puteti comanda diverse modele de stickere pentru personalizarea motocicletei sau autoturismului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.decals.00go.com

| stickere a răspuns:

Www.stickerelaptop.info aici vei gasi stickere pentru absolut orice...contacteaza-i sa spune-le pentru ce ai nevoie si sigur te vor ajuta. sper ca ti-am fost de ajutor :D