| bobi7477 a întrebat:

sunt din cluj si sunt interesat de un scuter din ala piaggio ciao cu pedale. am sanse sa gasesc functional la 300 de lei? stiti ceva ofere(link). cel mai convenabil raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| stefanDANUTZ a răspuns:

Am eu unu 300 lei
il dau ca nu am ce face cu el

2 răspunsuri:
| dddddadada a răspuns:

Am eu unu, 600lei.

| perteamihai15 a răspuns:

Bobi,si eu am cautat ca disperatul unul pana la 600 lei, dar ma duceam, le vedeam si toate aveau o problema mica sau mare: majoritatea se opreau la relanti, sau nu se turau...motivul acestei probleme am aflat ca aveau segmentii coxati de piston, dar si alte probleme gen sparturi, rugina si altele. Eu mi.am luat unul de la un prieten si l-am bagat direct la un mecanic. Deci il iei co 300, dar il faci vreo 600...