| Latusca a întrebat:

Bună, știe careva dacă m-as putea înscrie la școala de șoferi de la 17 ani? Dar nu înainte cu 3 luni, ci mai devreme.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te accepta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A fost acesta lege dar s-a scos. Poti da la la categoriile AM, A1 şi B1 : http://www.wolterskluwer.ro/......-vehicule/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu poți.

| BJK1903 a răspuns:

Nu ai voie, poti sa incepi scoala doar cu 3 luni inainte sa faci 18 ani. In rest nu ai voie. Sper ca te-am ajutat, eu zic sa astepti pana faci 18 ani, ca sa mai inveti legislatia ca e cam grea.