| ivan12 a întrebat:

Am o problema am un atv de 125cc si am pierdut cheia, imi spuneti cum leg firele de la contact (am 4 fire unu verde, rosu negru si unu negru cu alb)

3 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Ti-as sugera sa il duci la un service ceva sa iti dea un nou set de chei...cu un contact nou...e destul de dificil cea ce vrei sa faci si nu e prea bine

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Unul este pornire unul este cu curent trebuie sa vezi car est cu curent si leg cu cele d care nu fac nimiccel de la electromotor numai cand dai la automat il atingi cu cele trei si gata

| dragossefu a răspuns:

Cumparati un contact chinezesc e 10-15lei http://www.piesescutere.com/cumpara/contact-simplu-1436213