| christina1370 a întrebat:

Buna TPU :*
Am un modulator Fm ("Tuadia Zoom - Car Mp3 Player" scrie pe el ), dar nu am telecomanda la el. Pot sa-l folosesc fara?
Cand il conectez la bricheta de la masina scrie "loading..." pe ecran. si nu se intampla nimic, orice as face. Am incercat sa bag card in el, si stick, si nimic.
Pot sa-l folosesc fara telecomanda? Si. cum?

xoxo

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Modelele Tuadia nu merg fara telecomanda folosite. Cu acel loading trebuie sa il lasi prima oara cel putin 10 minute ca sa isi ia setarile si tot, apoi va merge mult mai repede. Ai grija sa ai card cu muzica potrivita in el sa nu fie format pe care nu il suporta modulatorul!