| mihaitzacojocariu a întrebat:

pe data de 7 octombrie vreau sa ma inscriu pentru obtinerea permisului de conducere si as dori sa ma ajutati cu o parere in special cei din jud Iasi: Auto Tody Family este o scoala buna? Multumesc!

1 răspuns:
| cyupaku a răspuns:

Scolala este deservita de oameni, parerea mea este sa te axezi pe un instructor bun, poate fi si un independent ca este mai ieftin decat spre o scoala asazis renumita, ca de fapt cu omul faci conducere nu cu scoala