| TrasnetulNegru a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cat costa o curea de transmisie buna la un scuter Yamaha-MBK-Ovetto 2t. Daca puteti lasati-mi si site-ul. Va Rog Frumos

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Chia acum ma apuc sa caut o curea de transmisie 20 de minute pe internet in locul tau...laughing buna gluma

| hahaha a răspuns:

Ba lenesu ****, cauta pe google, sau ti-e lene sa scrii?

| popavlm a răspuns:

Suna la 0760187801 si gasesti piese la cele mai bune preturi

| TrasnetulNegru explică:

Am gasit mha dar erau scumpe si ma gandeam ca poate stie vreunul din voi un site cu piese ieftine si am zis de ce sa nu intreb si la altii sa nu cumpar direct poate gasesc mai ieftine!