| user543 a întrebat:

vreau sa dau si eu o intrebare :::: cum pot afla proprietarul masinii dupa numerele de imatriculare?, ajutati-ma va rog?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Incearca aici:http://numeredemasini.com
De la politie nu aflii nimic! Nu au voie sa divulge date despre a cea persoana, decat cu mandat.

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca ai un prieten la serviciul de permise si inmatriculari.dai si tu un ''sprit'' si s-a rezolvat.rolling on the floor

| ionut236 a răspuns:

Ar fi o posibiliate, acum vreo 2 ani am vandut o masina fara sa o radiez si in 2 ani sa plimbat la vreo 5 persoane, ca sa il gasesc pe proprietar am bagat numarul masinii pe acest sait http://cedam.csa-isc.ro/ si am aflat la ce firma are asiguare si la ce sucursala am sunat ( in cazul meu la omniasig) am zis ca sunt propritarul masinii si i-am rugat sa ma ajute cu un nume si o adresa sa iau legatura cu omul, si asa am rezolvat problema sper sa iti fie de folos

| Misterryo a răspuns:

Mergi la politie si intrebi

| Jonson_Jhon_1982 a răspuns:

Ct 06 gpo

| Jonson_Jhon_1982 a răspuns:

Cum pot gasi proprietarul dupa numarul de inmatriculare

| Mocanu_Vasile_1981 a răspuns:

Caut si eu proprietarul masini cu nr. de inmatriculare CT 11 EUI

| Radu_Iambor_1984 a răspuns:

Ss vrea să știu unde se află o mașină cu numărul de înmatriculare bh 11 hgh